info@spoluproticfku.cz +420 773 217 132

Mystery Run 2019

Děkujeme všem za účast na prvním ročníku Mystery Run 2019 a těšíme se na rok 2020. Dejte si do kalendáře poslední srpnový víkend!

Poslení info před závodem v roce 2019:

Závod je za dveřmi!

🌞Počasí objednáno 🙂
☑️Trička budou k dostaní přímo při registraci v den akce
☑️Budou k dispozici všechny velikosti XS-XXL (ale tedy v omezeném počtu – rezervovat velikost můžete přes zprávu tady na FB nebo do komentáře do pátku do 18h).
☑️Registrace jsou otevřeny od 11:00 do 14:50
☑️Start FAMILY je po 12 hodině dětskou rozcvičkou
☑️Start RUN/WALK je v 15h
☑️Konec akce je plánován do 19 hodin
☑️V míste je připraveno občerstvení (jídlo, pivo, limo, voda)
☑️Na trase RUN/WALK je občerstvovací stanoviště
☑️Účastníci FAMILY se mohou účastnit i RUN/WALK
☑️RUN/WALK účastníci mohou využít registrací do 14:50
☑️Připraven je doprovodný program pro doprovod a dorazivší
☑️V doprovodném programu vystoupí napříkladKarima Ústí nebo Luční hity a dobrou náladu doprovodí skvělou muzikou hned dvě kapely.
☑️Při příjezdu sledujte pokyny organizátorů a dbejte zvýšené bezpečnosti.

další info na FACEBOOKU

> Kompletní harmonogram je zde

Přátelé, kamarádi i kolemjdoucí,

dovolte nám, pozvat Vás na první ročník šifrovacího závodu Mystery Run. Uskuteční se 31.srpna na Dlouhé Louce u Oseka vedle penzionu Rozcestí.

Jedná se o akci naprosto ojedinělou. Na třech trasách se utkají závodnící i celé rodiny. Chystáme také zajímavý doprovodný program. Přijďte si užít zábavný den s celou rodinou, zasportovat si a přispět na dobrou věc.

Kategorie RUN
Můžete se těšit na závodní okruh v délce do 10km, který je připraven pro kategorii RUN. Své síly v této kategorii změří jednotlivci, kteří budou muset prokázat nejen vytrvalost, ale také smysl pro orientaci a inteligenci při řešení šifry, která je dovede k cíli.

Kategorie WALK
Je určena závodníkům (tým 1-3 chodci), kterým postačí 5-7km volné chůze s luštěním.

Kategorie FAMILY
Je okruh, který jsme připravili pro rodiny s dětmi v délce 2km se zábavnými úkoly a překážkami.

Startovné
Startovné do závodu je formou příspěvku 350,-. Za příspěvek obržíte tričko. Příspěvěk putuje na Nadační fond Astéri, který z něj zafinancuje celou řadu potřebných projektů.

Kde lze pořídit startovné / trička?
Trička budou k dostaní na několika místech v Mostě, Oseku a v Praze – místa budou postupně přibývat níže v popisu.
O tričko si můžete napsat do zprávy na facebooku a pokud jste z Mostu a okolí zařídíme, aby se k Vám dostalo.


Seznam míst:

Od pátku 30.8. je možné tričko pořídit pouze u registrací přímo v den závodu na Dlouhé Louce. Registrace probíhají od 11-14:50h

Jak bude závod probíhat?
Start akce bude v sobotu 31.8. v 11h na Dlouhé Louce u Oseka. 50m od parkoviště u penzionu Rozcestí. Od tohoto času bude k dispozici trasa FAMILY pro děti a rodiny. Na trase bude několik zábavných stanovišť s úkoly. Stanovistě budou věnované dalším zajímavým prospěšným projektům.

V brzkých odpoledních hodinách bude odstartován závod RUN a WALK, který povede po značených trasách a na ceste budou úkoly (šifry), které po vyluštění přinesou závodníkům další bonusové body.

Trasa RUN bude do 10km a mohou se jí zúčastnit jednotlivci. Čas bude měřen a vyluštěná šifra přinese bonusové body závodníkovi.
Trasa WALK bude v maximální délce 5km a mohou se jí zúčastnit chodci ve skupině do 3 závodníků. Čas bude měřen pouze orientačně. Body budou uděleny za vyluštění šifry.

Doprovodný program
V prostoru startu bude zázemí pro běžce, občerstvení a bohatý doprovodný program. Návštěvníci závodů mohou krom fandění poslouchat hudbu, dát si něco dobrého nebo se více dozvedět o cystické fibróze či dalších projektech.

Doprava
Na místě je k dispozici parkoviště. Dále se musí na místo startu asi 150m pěšky. Vetšina účastníků se vyjádřila, že na místo pojede vlastní dopravou. Autobusy nebudou vypraveny. Lze využít pravidelnou linku Litvínov-Osek-Dlouhá Louka.

Přesný harmonogram a detailnější informace budou postupně zveřejněny.

Těšíme se na Dlouhé Louce!